ZÁPIS DĚTÍ do Mš na školní rok 2021/2022

INFORMACE k ZÁPISU do Mateřské školy speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022. Podle tohoto opatření MŠMT.

Read More

Aktuality Covid OČR

Milí rodiče,      OČR v době uzavření mateřské školy již NEPOTVRZUJE škola. Jsou tam změny.  Potvrzujete vy sami rodiče a poté odevzdáte  svému zaměstnavateli. Úřední hodiny v době uzavření Mš Pokud potřebujete cokoli neodkladně řešit Volejte tel. číslo pí. Trochová:      604 240 022  (pokud hned nezvednu pošlete sms.

Read More

Poděkování Mš

Vážení rodiče, kolektiv naší MŠ speciální by vám chtěl poděkovat za vstřícné jednání, spolupráci a pochopení této výjimečné a náročné situace v době pandemie koronaviru. Někteří z vás si nechávají své děti doma, čímž se zmenšil počet dětí ve školce a nám se mnohem lépe daří dodržovat všechna protiepidemická opatření.

Read More

AKTUALITY ŠJ

Ke stažení:   UPOZORNĚNÍ ZMĚNA od 1.9.2020!!! Vážení rodiče, vzhledem k neustálému stoupání cen potravin, jsme nuceni zdražit stravné dětí od 1. 9. 2020 o 3,– Kč na celé jídlo (přesnídávka, oběd, svačina), aby byla zajištěna stále pestrá strava s dostatkem vitamínů, jako dosud. Děkujeme za pochopení a spolupráci. V Ústí nad Labem.

Read More

Informace k zápisu do ZŠ

Zápisy do ZŠ budou opět bez dětí Na zápis do základních škol v Ústí nad Labem letos děti opět osobně nepůjdou. Město vyzývá rodiče k podání elektronických přihlášek. Kvůli zavřeným školám ani letos ve městě neproběhnou klasické zápisy do prvních tříd. Rodičům předškoláků tak stačí pouze vyplnit elektronickou přihlášku, opatřit.

Read More